Письмові столи в стилі Лофт

Письмовий стіл в стилі лофт

Письмові столи лофт допомагають продумати зручне, функціональне робоче місце. Навчання, робота будуть в задоволення, якщо робочий куточок комфортний і стильний. Психологи запевняють: грамотне оформлення робочого простору значно підвищує працездатність людини. Наша компанія з цим повністю погоджується, тому меблі мають такі переваги:
Продуманий дизайн.
Письмові столи в стилі лофт виробляють із металевих профільних труб перетином 25*25, 40*20, 50*25, 80*20. Ніжки можуть бути пофарбовані у чорний, сірий чи білий колір. Відповідно до кольору металокаркасу підбирають варіант стільниці. У каталозі представлені найбільш популярні поєднання кольорів ДСП з металевими ніжками і клієнти можуть самостійно вибрати поєднання кольорів. Асортимент товарів представлений легкими та витонченими столиками (Marsel Minі, Rodos, Monika, Victory), а також масивними та грубими моделями (Craft, Madrid, Albert, Cairo, Amsterdam, Sidney). При такому виборі клієнти можуть підібрати варіанти, які обов'язково ідеально впишуться в приміщення.
Ми рекомендуємо робити мінімальну ширину робочого столу 60 см
 • Якщо ви плануєте встановити на стіл комп'ютер і ноутбук, рекомендується збільшити ширину до 70-80 см.
 • Полиці та ящики допоможуть грамотно організувати робоче місце. Вони ніколи не будуть зайвими, тому зверніть увагу на моделі Даніель, Брістоль, Альфред із висувними ящиками та на письмовий стіл Амстердам із поличками
Матеріали екологічні та безпечні.
 • Компанія використовує лише сертифіковану продукцію, для якої характерні мінімальні виділення формальдегіду та фенолу у навколишнє середовище, а клас емісії ДСП ЕLE та Е1.

Офісний стіл в стилі лофт

Стіл офісний у стилі лофт чудово впишеться в особливий та неповторний робочий кабінет господаря будинку, в якому він прийматиме важливих ділових партнерів та клієнтів. Гості точно здивуються нестандартній обстановці та відзначать нетривіальний смак господаря.
Збирання столу проводиться за допомогою однієї викрутки.
Зрозуміло, письмові столи найбільше потрібні в офісних приміщеннях. Сірі та непримітні кабінети в сучасних компаніях давно пішли у минуле. На зміну прийшли приміщення із нестандартною обстановкою. У великих залах немає нічого кращого, ніж оформити простір у стилі виробничих приміщень які доповнять офісні столи лофт від нашої компанії. Меблі мають масу переваг для того, щоб стати актуальними для розміщення в офісних приміщеннях:
 • Довговічність. Компанія використовує для виробництва найкращі матеріали - якісний метал та міцне ДСП. Всі елементи сертифіковані, екологічно безпечні та надійні. Все це гарантує тривалу експлуатацію столів.
 • Вибір розмірів.В асортименті різні розміри стільниць, серед яких, напевно, знайдеться зручний для установки варіант. При необхідності компанія робить меблі за розмірами клієнтів, тому ваш стіл може бути унікальним. • Різноманітність форм. Прямі, квадратні, овальні або запропонуйте свій варіант! Компанія готова вислухати запити клієнта та легко втілює ідеї у життя. В асортименті чимало варіацій на тему «офісний стіл лофт».
 • Ефектний дизайн.Простий, стриманий стиль доречний у більшості сучасних дизайнерських рішень. Столи не привертатимуть до себе увагу, а це одна з головних умов сучасних якісних меблів. Вона просто гармонійно впишеться в інтер'єр та стане його невід'ємною частиною
    Офісні столи в стилі лофт - це зручно, красиво та стильно!

    Як купити письмовий стіл у стилі лофт.

    Вибір письмового столу – не найпростіше завдання. У квартирах для цих меблів часто недостатньо місця, бути центром інтер'єру він не може, якщо це не робочий кабінет. Важливо купити письмовий стіл лофт такого розміру та форми, яка дозволить встановити його в затишному місці та грамотно вписати в інтер'єр.
    Етапи покупки письмових столів лофт у нашій компанії.
    1
    Визначитись з моделлю столу в каталозі на сайті нашої компанії
    Широкий асортимент продукції, понад 200 моделей
    2
    Заповнити форму замовлення із зазначенням контактів
    Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер та уточнить усі деталі
    3
    Доставка замовлення в обумовлений час
    Оплата покупки здійснюється при отриманні після попереднього огляду продукції
    Ми безкоштовно доставимо ваше замовлення до будь-якого населеного пункту України (Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро, Вінницю, Запоріжжя, Житомир, Івано-Франківськ, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Полтаву, Рівне, Тернопіль Ужгород, Хмельницький, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів).
    Made on
    Tilda